A+ A A-

Tatil Cennetleri

Gelibolu : Boğazıyla, Deniziyle, Tarihin İzinde…

GeliboluMarmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan Gelibolu’nun ülkemiz tarihinde apayrı bir yeri vardır. Dünyaca ünlü Çanakkale Savaşları’nın bir bölümü, burada geçmiştir.

Gösterim: 2348

Devamını oku...

Karadenizin Mavi ve Yeşiline Amasra’dan Başlayın

AmasraAmasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil kasabasıdır. Özellikle son yıllarda bu yöre, Safranbolu turları içine dahil edildiğinden dolayı çok sayıda yerel turist almaktadır.

Gösterim: 2455

Devamını oku...

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome