A+ A A-

Ayvalık Otellerinde Yeni Yıl Eğlencesi Geçmişle Geleceği Birleştiriyor

Yılbaşında AyvalıkYeni yılın ilk dakikalarını Ayvalık’ın otellerinde ve eski Rum evlerinde yaşamak ister misiniz? İlçenin tarihi atmosferi içinde kendinizi sanki çağlar öncesinden bugüne zamanda yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Kentin simgesi Rum meyhaneleri, tavernaları ve otelleri bugüne özel yaptıkları partilerle sizleri eğlendirmeyi bekliyorlar.

Yılbaşı gecelerinde, bir çok mekanda, Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence devam ediyor. Tabi ki bu yorucu gecenin telafisi, yeni yılın ilk gününde sizin için özenle hazırlanmış yöresel Ayvalık kahvaltı sofralarında yapılıyor.

Yılbaşında Ayvalık’ta Neler Yapılır?

Yeni yılı karşılamak için Ayvalık, farklı seçenekler arasındadır. Tüm yurt dondurucu soğuklarla çevriliyken Kuzey Ege’nin bu şirin ilçesi, sizlere sıcak bir alternatif oluyor. Burada geçireceğiniz yılbaşı için sizlere önerilerimiz:

  • Mistik ilçenin tarihi atmosferini doyasıya yaşayıp bu tarihin adeta dile geldiği sokaklarda yürüyüşler yapın ve mutlaka bu anları fotoğraflayın.
  • Ayazma Kilisesi’ni, Saatli Cami’yi ve doğal güzelliklerinden Tımarhane Adası’nı görmeye gidebilirsiniz.
  • Eğlenceye başlamadan Şeytan Sofrası’na çıkıp gün batımını izlemelisiniz.
  • Gündüz yaptığınız geziler ve aktivitelerden sonra akşam Haydi Abbas Fasıl Evi, Du Bakalım ve Moshos Taverna’da yeni yıl eğlencelerine katılabilirsiniz.

Ayvalık Otelleri Yeni Yıl Fırsatları

Ailenizle, arkadaşlarınızla, tüm sevdiklerinizle hem güzel bir tatil hem de eğlenceli bir yılbaşı gecesi için size önerimiz Ayvalık. Yeni yılda oldukça talep gören bu güzel tarihi tatil beldesinde siz de yılbaşını geçirmek istiyorsanız mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. O geceye özel menülerle, konaklama fırsatları ve eğlencelerle Ayvalık otelleri sizleri bekliyor.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome