A+ A A-

Resmi Tatilleri Ayvalık Tatilleri İle Fırsata Dönüştürün

Resmi Tatillerde AyvalıkAyvalık iklimi ve hava şartları gereği her mevsim ziyaretçi kabul edebilen bir belde. Bu yıl dört resmi tatil ile toplamda 10 günlük tatil yapabilme imkanınız oluyor. Bu sebeple yılın çeşitli günlerine rastlayan bu tatillerinizi Ayvalık’ın tarihi sokaklarında, deniz ve kumsallarında geçirebilirsiniz.

Resmi tatillere özel hazırladıkları fırsatlarla Ayvalık otellerinde konaklamak bütçenizi de sarsmayacak. Üstelik erken rezervasyon yaptırarak daha da indirimli konaklama fırsatları yakalayabilirsiniz.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hem sizin için hem de çocuklarınız için eğlenceli ve farklı birkaç gün geçirebileceğiniz resmi tatiller. Planınızı şimdiden yapın. Zira Ayvalık otelleri planlarını yaptılar ve misafirlerini bekliyorlar.

2013 Resmi Tatiller ise;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı – 28/29 Ekim 2013 Pazartesi, Salı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 23 Nisan 2013 Salı

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı – 19 Mayıs 2013 Pazar

30 Ağustos Zafer Bayramı – 30 Ağustos 2013 Cuma

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome