A+ A A-

Kışın Dondurucu Soğukları Cennetten Bir Parça Ayvalık’a Uğramıyor

Ayvalık'ta KışAyvalık’ın asıl müdavimleri kış mevsiminde ziyaret eder burayı. Yazın kalabalığı çekilmiştir artık ve sadece gerçekten Ayvalık’ı sevenler kalmıştır. Huzurun, sakinliğin adresi olur burası. Tüm köşelerini keşfetmeniz için sakinlik içinde bekler sizi.

İş stresinden, büyük şehrin gürültü ve yoğunluğundan bunalanlar için bulunmaz fırsattır. Tarihi Rum evlerinin şömine sıcaklığında ısınıp, odun çıtırtılarının ezgisini duyabilirsiniz. İçeceğinizi yudumlayıp keyifli sohbetler edebilir ya da sessizce kendinize dönüp kendinizle baş başa olabilirsiniz.

Sizler için hazırlanan kahvaltıları ve akşam yemeklerini evinizin sıcaklığında ve rahatlığında tadabilirsiniz.

Sahil kenarlarındaki Rum meyhanelerine gidip rakı balığın tadına bakarken bir yandan da denizin salınışını izleyebilirsiniz. Gündüzleri de restore edilerek kiliseden camiye dönüştürülen tarihi yapıları gezebilirsiniz.

Kışa Özel Ayvalık Otel Fırsatları

Kış mevsimi tüm insanların en bunaldığı zamanlardır. Hem kapalı ve soğuk havalar hem de iş yoğunluğu hepimizin üzerinde bir baskı oluşturur. Ayvalık otelleri kışın tatil yapmanız için adeta sizleri kışkırtan fırsatlar sunuyorlar. Çok uygun konaklama imkanlarıyla bu soğuk günlerde de sizleri misafir etmek istiyorlar. Tek yapacağınız şey sitemizdeki fırsat sayfalarına bakıp konaklayacağınız oteli seçmek.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome