A+ A A-

Ramazan Bayramı’nın Tüm Lezzetleri Ayvalık’ta

Şeker Bayramında AyvalıkTarihi dokusuyla misafirlerine adeta bir görsel şölen sunan Ayvalık’ta, bu yıl yaz aylarına denk gelen Ramazan Bayramı’nın keyfini çıkarabilirsiniz. Tarihi Rum evleri sizlere tam bir nostalji yaşatacak. Bu yıl 7 Ağustos 2013 Çarşamba gününden 10 Ağustos 2013 Cuma gününe kadar tam 5 günlük bir kaçamak yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı’nda Ayvalık’ta Neler Yapılır?

Yöredeki otellerin tam kapasiteyle çalıştığı bu yazın en güzel günlerinde, siz de orada olup denizin, güneşin Ayvalık tarihinin keyfini yaşamak için otellerin erken rezervasyon imkanlarından yararlanmalısınız. Ayvalık’ta bayram boyunca yapabileceğiniz birkaç aktivite önerisi:

  • Dünyaca ünlü Sarımsaklı Plajlarında yüzebilirsiniz.
  • Sıra sıra Rum evleriyle daracık Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyüşler yapabilirsiniz.
  • Kaşarlı kidonya, lor lokması, Girit usulü çullama gibi yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
  • Tarihi Taksiyarhis Kilisesi’ni gezip yorgunluğunuzu Taş Kahve’de içeceğiniz nefis Türk kahvesiyle atabilirsiniz.

Ramazan Bayramında Ayvalık Otel Fırsatları

Ramazan Bayramı bu yıl yazın sıcak ve en yoğun günlerine denk geliyor. Bu sebeple dolu olan oteller daha da dolacak ve talep çok fazla olacak. Bu döneme özel sundukları konaklama fırsatlarından yararlanmak ve Ayvalık’ın tadını çıkartmak için mutlaka şimdiden rezervasyon yaptırmalısınız. Hem erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmış hem de kampanyalardan faydalanmış olunursunuz böylece.

Kampanyaları takip etmek ve bilgi almak için fırsat sayfalarımıza göz atıp oradan otellerle iletişimie geçebilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome