A+ A A-

Ayvalık Pansiyonları

Ayvalık rengarenk boyalı taş ve ahşaptan inşa edilmiş evleriyle sizleri tarihle buluşturuyor. Zaman içinde pek çok toplumun yaşadığı Ayvalık hepsinden bir parça izler taşıyor. Bu güzel evlerin restore edilmesiyle çok şirin sımsıcak bir dizi pansiyona sahip olmuş. Kimisi önceden bir papazın eviymiş, kimisi Rum bir ailenin.

Doğal güzelliğiyle sizleri büyüleyen Ayvalık’ta, bunun yanında bir de tarihin kokusunu duymak istiyorsanız pansiyonlar sizin için çok iyi bir seçenek. Üstelik her bütçeye göre konaklama fırsatları bulmak mümkün. 

Altay Pansiyon

Altay Pansiyon

Ayvalık/ Balıkesir

Cunda Adası’nda adalı bir aile tarafından 1960 yılından beri hizmet veriyor. Burası adanın ilk ev pansiyonu olma özelliğine sahip.

Ayfada Pansiyon

Ayfada Pansiyon

Ayvalık/ Balıkesir

Ayvalık merkezde bulunan Ayfada Pansiyon bu güzel tatil beldesindeki gezilecek yerlere ve denize yürüme mesafesinde bulunuyor.

Bonjour Pansiyon

Bonjour Pansiyon

Ayvalık/ Balıkesir

Ayvalık’ın merkezinde bulunan Bonjour Pansiyon tam 300 yıllık bir çınar gibi duruyor karşımızda. Bu pansiyon bir zamanlar Fransız Kolonisinin toplanıp önemli kararların alındığı bir binaymış. O kadar harika bir tasarımı var ki…

Butik Zeytin Pansiyon

Butik Zeytin Pansiyon

Ayvalık/ Balıkesir

Butik Zeytin Pansiyon Ayvalık merkezde bulunan ve 1901 yılında inşa edilen bir evdir. İnanılmaz bir tarihe ve klasik bir mimariye sahip olan pansiyon sizi tarihin içinden karşılıyor.

Chez Beliz

Chez Beliz

Ayvalık/ Balıkesir

Chez Beliz, işletmecisi Beliz Hanım’ın rüyasıydı. Yaklaşık 100 yıl önce mübadele ile Midilli’den gelip yerleştikleri tarihi evin 1989 ‘da restorasyonuyla hizmet vermeye başlamıştır.

İstanbul Pansiyon

İstanbul Pansiyon

Ayvalık/ Balıkesir

Tarihi dokusuyla ve doğal güzellikleriyle tatilcileri kendisine çeken Ayvalık merkezde bulunan İstanbul Pansiyon çarşıya ve denize sadece 3 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde. Pansiyonun işletildiği bina 1903 yılında yapılmış ve o dönemden beri birçok hayat görmüş, değişik kültürlere ev sahipliği yapmış.

Kelebek Pension

Kelebek Pension

Ayvalık/ Balıkesir

Ayvalık merkezde bulunan Kelebek Pension bu beldeye özel daracık taş sokaklardan birinde bulunuyor. Daha uzaktan gördüğünüzde bembeyaz taş duvarları, mavi boyanmış pencere kenarları ve duvarlarından sarkan mor salkımlar ile sizleri büyülüyor.

Kuleli Konak Pansiyon

Kuleli Konak Pansiyon

Ayvalık/ Balıkesir

Her yanı tarih kokan Cunda Adası’nın dar sokaklarından birinde bulunan Kuleli Konak Pansiyon eski bir Rum evidir.  Bu güzel ve tecrübeli bir çınar gibi dimdik duran ev iki şirin sahibe tarafından işletiliyor ve onlar sizi yılın her döneminde burada misafir etmek istiyorlar.

Mavi Pansiyon

Mavi Pansiyon

Ayvalık/ Balıkesir

Ayvalık’ın deniz ve çarşı bakımından çok iyi bir lokasyonunda bulunan Mavi Pansiyon 1950 yılında Ayvalık mimarisine uygun bir biçimde inşa edilmiş 3 katlı bir taş ev. 2005 yılından beri misafirlerini güler yüzlü hizmet politikasıyla ağırlıyor.

Sadri Aile Pansiyonu

Sadri Aile Pansiyonu

Ayvalık / Balıkesir

Ayvalık’ın en işlek caddelerinden birinde bulunan Sadri Aile Pansiyonu denize ve çarşıya yürüme mesafesindedir. 2012 yılında hizmet vermeye başlayan pansiyon; konforlu, huzurlu ve hijyenik bir hizmet sunuyorlar.

Taksiyarhis Pension

Taksiyarhis Pension

Ayvalık/ Balıkesir

Ayvalık’ın daracık sokaklarının kıvrılarak ilerlediği Arnavut kaldırımlı yollarda yapacağınız kısacık bir yürüyüşle sizi şehir merkezine ulaştıracak Taksiyarhis Pension adını Ege Denizi ve Yunan adalarını koruduğuna inanılan azizden alır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome