A+ A A-

Ayvalık Otel - Tatil Yorum ve Şikayetleri

Tatillerini Ayvalık’ta geçiren tatilcilerin Ayvalık tatilleriyle ilgili yorum ve görüşlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Her Otelin Kendine Ait Yorum ve Şikayetlerini Görmek için Tıklayın...

Yorumlar (3)

 • Zeynep Öztürk

  16 Mart 2013 12:52 zamanında |
  Selamlar. Ben Ankara’da yaşıyorum ve öğrenciyim. Arkadaşlarımla birlikte okulun sıkıcı ortamından biraz olsun uzaklaşmak istiyorduk. Ayvalık’a gitmeye karar verdik ve inanılmaz eğlenceli bir tatil geçirdik. Burada eğlence gerçekten bitmiyor. Gün boyu Ayvalık sokaklarında dolaşıp fotoğraf çektik akşam olunca ise Cunda Adası’ndaki meyhanelerde eğlendik. Sahil şeridinde bulunan gece kulüplerinde de sabaha kadar eğlence devam ediyor.
 • Dolunay İşbilir

  16 Mart 2013 12:50 zamanında |
  Merhabalar. Ben Trabzon’dan Dolunay. Yüksek lisans öğrencisiyim. Arkadaşlarımla birlikte okul yorgunluğunu atmak için Ayvalık’a gittik. Planlı değildi. Beklentilerimizin çok üstünde harika bir tatil geçirdik. Tüplü dalış, yamaç paraşütü gibi daha önce hiç denemediğimiz heyecanlarla tanıştık. Burada yapılacak o kadar çok şey var ki. Taksiyarhis Kilisesi’ni ziyaret ettik, Şeytan Sofrası’nda gün batımını seyrettik. Tertemiz denizlerinde suyun keyfini çıkardık. Çok güzel bir tatildi.
 • Bulut Egemen

  16 Mart 2013 12:47 zamanında |
  Selam. Ben Bulut Egemen. Birkaç yakın arkadaşımla birlikte arabalarımıza atlayıp Ayvalık’a gittik. Önceden rezervasyon yaptırmıştık. Pansiyonlarımıza yerleşir yerleşmez kendimizi Ayvalık sokaklarına attık. Tarihin tozlu sayfalarında yürümek gibiydi. Şirin, küçücük, birbirine bitişik ve mor salkımlı Rum evlerini dolaştık, fotoğraf çektik. Bol bol yüzdük. Cunda Adası’ndaki Rum meyhanelerinde rakı balık yaptık. Müzikler çok güzeldi. Kulağımızda hala o ezgiler var. Dönüş günü geldiğinde hiçbirimiz dönmek istemiyorduk. Tatile gidecekler için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Bir yorum yapın

Ayvalık'ta konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Ayvalık'ta tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome