A+ A A-

Gündüzü Ayrı Gecesi Ayrı Güzel Ayvalık’ta Gece Hayatı

Ayvalık Gece HayatıAyvalık’taki bar ve pub seçenekleri daha çok sahil şeridinde toplanmıştır. Bunun dışında otellerin bar ve kulüpleri de eğlenmek için iyi birer seçenek oluyor tatilcilere.

Gece hayatının tadını çıkarıp gönlünüzce eğlenmek istiyorsanız daha çok Cunda Adası’nda bulunan gece kulüpleri, barlar ve özellikle buranın simgesi olan Rum taverna ve meyhanelerini tercih edebilirsiniz.

Adadaki bu meyhaneler ve tavernaların çoğu yıllardır hizmet veren aile işletmeleri durumunda. Denizin parıltısına rakı balık katılıyor bu mekanlarda. Biraz da sıcak sohbet ve güler yüz… Sirtaki yapanları hayranlıkla izleyecek, ege mezelerinin ve balığının tadına doyamayacaksınız.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome