A+ A A-

Ada Camping

Ayvalık Ada CampingAda Camping Ayvalık’ın yerleşim olan tek adası tarihi dokusuyla, doğal zenginlikleriyle harika bir görünüme sahip olan Cunda Adası üzerinde bulunuyor.  Adanın güzelliğini yakından görmek, gecesine gündüzüne, güneşin doğuşuna batışına, her anına şahit olmak için burası kaçırılmayacak bir fırsat.

Burada kampçıların kullanabileceği çamaşırhane, mutfak, duş ve buzdolabı bulunuyor. Ada Camping’de konakladığınızda hemen yanınızdaki denizin tadını daha uygun ücretler karşılığında çıkarmış olacaksınız.

Ada Kamping
Adres: Cunda Adası Ayvalık/ Balıkesir
Tel: 0266 327 12 11
Web: www.adacamping.com

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Amasra

Amasra

Amasra, Batı Karadeniz’de bulunan, Bartın iline bağlı, küçük ve şirin bir tatil...

Gelibolu

Gelibolu

Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde bulunan, Çanakkale’ye bağlı bir ilçe olan...

 

Tüm tatil bölgeleri »

AYVALIK TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ayvalığı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. ayvalikoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome